Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Sucha karma

Sucha karma Magnum Dog Food

100% zawartości
mięsa

100%
naturalna

Bez sztucznych
barwników

Bez konserwantów
i aromatów

Bardzo
smaczne

Zalecany przez
lekarza weterynarii

Kompletna karma granulowana Magnum Dog Food nie zawiera mączki mięsnej, wyłącznie ze świeżej wieprzowiny iberyjskiej, ryb atlantyckich, świeżego tuńczyka lub drobiu z wolnego wybiegu, jest bezglutenowa i bez dodatku tłuszczów. Ważnym czynnikiem jest to, że pasza nie jest wytłaczana.

Dzięki specjalnemu procesowi przetwarzania, obróbce cieplnej w niskich temperaturach, tłoczeniu na zimno i stosowaniu wyłącznie najwyższej jakości naturalnych i świeżych składników, pasza Magnum zachowuje najwyższą proporcję naturalnych witamin, minerałów, składników odżywczych, aromatu i pysznego smaku.

Sucha karma Magnum Dog Food

Do produkcji używamy tylko najwyższej jakości surowców

Wieprzowina iberyjska

Wieprzowina iberyjska

Półdzika wieprzowina iberyjska z wolnego wybiegu jest w karmie Magnum; dostarczana świeża, tylko schłodzona.

Wieprzowina iberyjska to hipoalergiczne, lekkostrawne i smaczne mięso.

Ryby oceaniczne

Ryby oceaniczne

Ryby oceaniczne są dostarczane do przetwórstwa natychmiast po złowieniu. Ryby dostarczane do produkcji karmy Magnum są świeże tylko schłodzone, NIE mrożone, dzięki czemu zachowane są wszystkie składniki odżywcze, minerały, witaminy oraz smak.

Tuńczyk

Tuńczyk

Dziki tuńczyk atlantycki jest dostarczany do przetwórstwa natychmiast po złowieniu. Tuńczyk dostarczany do karmy Magnum jest tylko schładzany a NIE zamrażany przed obróbką, dzięki czemu składniki odżywcze, witaminy i minerały zostają w pełni zachowane.

Tuńczyk jest lekkostrawny i hipoalergiczny, zawiera zdrowe tłuszcze (Omega3 i Omega6).

Mięso drobiowe

Mięso drobiowe

Karma Magnum jest wytwarzana ze świeżego mięsa drobiowego z wolnego wybiegu z regionu Andaluzji.

Hnědá rýže

Brązowy ryż

Brązowy ryż nie jest przetwarzany przemysłowo jak ryż biały - dzięki temu zachowuje więcej składników odżywczych i błonnika.

Brązowy ryż jest zdrowszy i korzystnie wpływa na przewód pokarmowy. Brązowy ryż jest jednym z superfoods.

Kmin

Kmin

Kmin hamuje różne reakcje alergiczne, znany jest z działania przeciwko bakteriom i pasożytom wewnętrznym, przyspiesza powrót do zdrowia po przebytych chorobach, łagodzi podrażnienia żołądka, pomaga przy problemach z układem moczowym, poprawia wzrok.

Kurkuma

Kurkuma

Kurkuma to superfood. Ma korzystny wpływ na wiele sposobów.

pomaga w trawieniu i prawidłowym spalaniu

ma działanie przeciwzapalne

ma działanie odtruwające

wspiera funkcje poznawcze mózgu

wspiera pracę serca

ma korzystny wpływ na skórę

Kurkuma z łatwością poradzi sobie ze stanami zapalnymi całego ciała, mięśni i stawów. Dzięki substancjom aktywnym mięśnie szybciej się zregenerują i wpływa na lepszą formę. Kurkuma wspiera naturalną mikroflorę i zapobiega procesom zapalnym.

Kurkumina jest szeroko stosowana do tłumienia i leczenia stanów zapalnych w całym ciele. Według niektórych badań kurkumina jest równie skuteczna w leczeniu jak niesteroidowe leki przeciwzapalne. Z badań wynika, że substancja kurkumina zawarta w kurkumie pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze mózgu. Jest silnym przeciwutleniaczem, który chroni przed wolnymi rodnikami, a także wspiera wzrost komórek mózgowych.

Drożdże piwne

Drożdże piwne

Jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł suplementacji witamin z grupy B, w tym B12. Z listy składników mineralnych warto podkreślić zawartość magnezu, wapnia, żelaza czy potasu czy selenu.

Jednocześnie drożdże piwne są zrównoważonym źródłem niezbędnych aminokwasów.